top of page

O nás

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe.

Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.

Krása však vyžaruje zvnútra, a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu správne jedlo, pohyb a duši relax.

V Centre Bea si môžete dopriať nielen relax a oddych pre dušu, ale aj cvičenie a rôzne procedúry, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných tukov, kíl, centimetrov a celulitídy. V kombinácii s metódou účinného chudnutia, môžete ľahšie dosiahnuť krásne postavy, čo v konečnom dôsledku vedie k účinnému schudnutiu, spokojnosti a mnohokrát aj k šťastnejšiemu životu.

O kvalite služieb hovoria šťastné tváre a krásne telá klientok, ktoré pomocou služieb Centra Bea dosiahli svoj cieľ. Schudli, zbavili sa nadbytočných tukov, spevnili postavy, čo sa odrazilo aj na ich sebavedomí, spokojnosti a úsmeve na tvári.

Aj vy si doprajte spevňujúce cvičenia na špeciálnych tvarujúcich strojoch - Shapemaster či Rolleticu. Jednotlivé problémové partie: zadok, bruško a stehná vám dopomôže
zoštíhliť elektrostimulátor – Full stimol. V oddychovej časti Centra Bea v príjemnom a útulnom prostredí si oddýchnete. Anticelulitídové zábaly vás okrem oddychu skrášlia a príjemný relax si môžete dopriať napríklad pri rôznych druhoch masáží. Veľmi príjemná je anticelulitídna masáž, ktorú majú klientky najradšej. Ďalšou relaxačnou a liečebnou procedúrou je magneter – terapia 21. storočia s 22 programami zameranými na najčastejšie zdravotné problémy mnohých ľudí.

Oddýchnuť si ešte môžete v Turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad, v Kaviarničke pri dobrej káve, čajíku alebo inom lahodnom a pritom nízkokalorickom nápoji.

bottom of page