HomeFull stimol

PONUKA SLUŽIEB

Víta Vás Bea...

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo... 

Čítať ďalej

Full stimol

Full stimol – elektostimulátor

Elektrostimulácia je: Je to metodika, ktorá využíva elektrické impulzy na sťahovanie svalov. Je to pohyb, ktorý vykonáva sval v dôsledku impulzu, bez fyzickej námahy, ale s podobnou účinnosťou 

ako pri cvičení. Tieto impulzy majú presne danú dĺžku a intenzitu a využívajú  sa v kozmetike, na formovanie postavy , ale aj fyzioterapií.


Prístroj slúži na:

•    na selektívnu korekciu postavy
•    na formovanie jednotlivých častí tela
•    na proticelulitídové kúry
•    na pasívnu elektrogymnastiku
•    na cvičenie hlboko uložených svalových skupín
•    na relaxáciu, zníženie nadváhy

Intenzita sa nastavuje do každého kanálika podľa individuálnej potreby každého klienta.
40 minút pasívnej gymnastiky zodpovedá cca 2 hodinám aktívneho cvičenia.
Ošetrenie je úplne bezbolestné a vďaka modernej technológii bez nepríjemných pocitov sťahovania svalov a je plne komfortné. Treba si len vhodne zvoliť program a vhodne kombinovať s ostatnými metódami ošetrenia tela.

Elektrostimulácia v značnej miere zlepšuje tonus pokožky vďaka selektívnemu pôsobeniu na jednotlivé svalové skupiny – buď bruško, buď boky alebo stehná, či iné jednotlivé partie. Výsledkom je pekne vymodelovaná postava, spevnenie ochabnutej pokožky a zmenšenie rozsahu celulitídy. Procedúru odporúčame opakovať viackrát.


CENNÍK  - Full Stimol


 


 

Ohodnotiť túto položku
(32 hlasov)
Viac z tejto kategórie: «Magneter Thermo bandáž»